Заклепки алюмінієві Standard 3.2×10.16мм 50шт SIGMA (2612451)

- В наличии
- Код: 2612451
19 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2612451 |
| Базова одиниця | шт |
| Габарити | 10.5x14x1/ |
| Довжина заклепки, мм | 10.16 мм |
| Діаметр заклепки, мм | Ø3.2 мм |
| Діаметр отвору, мм | 3.3 |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Мінімальна партія замовлення, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Размер | L - 10.16, Ø - 3.2, H - 5.0-7.0, Ø1 - 3.3 мм |
| Скріпляється товщина, мм | 5.0 - 7.0 |
| Торгова марка | Sigma |
- Цена: 19 ₴


