Заклепки алюмінієві Standard 4.8×26мм 50шт SIGMA (2612691)

- В наличии
- Код: 2612691
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2612691 |
| Базова одиниця | шт |
| Габарити | 10.5x17x2/ |
| Довжина заклепки, мм | 26.0 мм |
| Діаметр заклепки, мм | Ø4.8 мм |
| Діаметр отвору, мм | 4.9 |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Мінімальна партія замовлення, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Размер | L - 26.0, Ø - 4.8, H - 19.0-21.0, Ø1 - 4.9 мм |
| Скріпляється товщина, мм | 19.0 - 21.0 |
| Торгова марка | Sigma |
- Цена: 50 ₴


