Пістолет термоклейовий з вимикачем Ø8мм 20Вт SIGMA (2721061)

- В наличии
- Код: 2721061
189 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2721061 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага брутто (одиниці), кг | 0.18 |
| Габарити | 13.5x21.2x5/ |
| Діаметр клейового стрижня, мм | Ø8.0 мм |
| Мінімальна партія замовлення, шт | 1 |
| Напряжение | 110 - 240 |
| Об'єм одиниці, м³ | 0.001123 |
| Особенности | Оснащений вимикачем |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Мощность, Вт | 20 Вт |
| Размер | Ø - 8.0 мм |
| Торгова марка | Sigma |
| Частота, Гц | 50 - 60 |
- Цена: 189 ₴








