Коронки по дереву набірні 1" Ø26-63 мм висота 20 мм SIGMA (1520011)

- В наличии
- Код: 1520011
97 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Коронки по дереву набірні 1" Ø26-63 мм висота 20 мм SIGMA (1520011)
Використовують для свердління отворів у дереві, фанері, ДСП, клеєних щитах, пластмасі, гіпсокартоні. Виготовлені з вуглецевої сталі з додатковим гартуванням та заточкою ріжучих зубів. Мають розрізну конструкцію.
Застосовують при монтажі електровимикачів, розподільних коробок, стельових світильників, освітлювальної фурнітури, а також при прокладці сантехнічних і каналізаційних трубопроводів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1520011 |
| Базова одиниця | шт |
| Висота коронки, мм | 20 мм |
| Габарити | 10.5x13.5x8/ |
| Діаметр, мм | 26-63 |
| Комплектация | 5 коронок Ø26; 32; 38; 45; 50; 56; 63 мм |
| Кількість в наборі, шт | 7 |
| Мінімальна партія замовлення, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Размер | Ø - 26, 32, 38, 45, 50, 56, 63, H - 20 мм |
| Тип свердла | корончате |
| Торгова марка | Sigma |
- Цена: 97 ₴





