Коронки кільцеві з вольфрамовим напиленням Ø33, 53, 67, 73, 83 мм + основа з свердлом (кейс) SIGMA (1512081)

- В наличии
- Код: 1512081
1 473 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Коронки кільцеві з вольфрамовим напиленням Ø33, 53, 67, 73, 83 мм + основа з свердлом (кейс) SIGMA (1512081)
Призначені для свердління отворів в бетоні, цеглі, кераміці, граніті, мармурі, плитці, пластику, пінобетоні та гіпсокартоні в безударному режимі.
Комплектація:
- Коронки - Ø33, 53, 67, 73, 83 мм
- Основа-тримач з центруючим свердлом
- Напилок довжиною 1150 мм
- Пластиковий кейс
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1512081 |
| Базова одиниця | шт |
| Висота коронки, мм | 65 мм |
| Габарити | 30x28x8.5/ |
| Діаметр коронки, мм | 33; 53; 67; 73; 83 мм |
| Діаметр, мм | 33-83 |
| Мінімальна партія замовлення, шт | 1 |
| Напрямок обертання свердла | праве |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Размер | Ø - 33, 53, 67, 73, 83, Ø1 - 89.5, Ø2 - 10, H - 65, L - 140 мм |
| Тип свердла | корончате |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Торгова марка | Sigma |
- Цена: 1 473 ₴








