Коронка кільцева з вольфрамовим напиленням 43мм SIGMA (1512121)

- В наличии
- Код: 1512121
132 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Коронка кільцева з вольфрамовим напиленням 43мм SIGMA (1512121) призначена для свердління отворів в бетоні, цеглі, кераміці, граніті, мармурі, плитці, пластику, пінобетон і гіпсокартон в безударном режимі. Застосовується в зборі з основою-державкою і центруючим свердлом.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1512121 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага брутто (одиниці), кг | 0.1 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.09 |
| Висота коронки, мм | 65 мм |
| Габарити | 5.7x11.5x6/ |
| Діаметр коронки, мм | 43 мм |
| Діаметр, мм | 43 |
| Зернистость | 14-24 |
| Максимальна кількість обертів, об/хв | 1500 |
| Мінімальна партія замовлення, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Размер | Ø - 43, H - 65 мм |
| Торгова марка | Sigma |
| Ширина ріжучої кромки, мм | 4 |
- Цена: 132 ₴






