Заклепки алюмінієві Standard 4.0×6.4мм 50шт SIGMA (2612491)

- В наличии
- Код: 2612491
23 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2612491 |
| Базова одиниця | уп |
| Габарити | 10.5x15x1/ |
| Довжина заклепки, мм | 6.4 мм |
| Діаметр заклепки, мм | Ø4.0 мм |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Размер | L - 6.4, Ø - 4.0, H - 0.5-1.5, Ø1 - 4.1 мм |
| Торгова марка | Sigma |
- Цена: 23 ₴


