Заклепки алюмінієві Standard 6.0×18мм 50шт SIGMA (2612861)

- В наличии
- Код: 2612861
89 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2612861 |
| Базова одиниця | уп |
| Габарити | 10.5x19x2/ |
| Довжина заклепки, мм | 18.0 мм |
| Діаметр заклепки, мм | Ø6.0 мм |
| Діаметр отвору, мм | 6.2 |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Размер | L - 18.0 Ø - 6.0, H - 10.0-13.0, Ø1 - 6.2 мм |
| Скріпляється товщина, мм | 10-13 |
| Тип упаковки | ПВХ пакет з тримачем |
| Торгова марка | Sigma |
- Цена: 89 ₴


