Пістолет термоклейовий автономний Ø8мм 8Вт/6В SIGMA (2721241)

- В наличии
- Код: 2721241
385 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2721241 |
| Базова одиниця | шт |
| Габарити | 23x21x7.5/ |
| Діаметр клейового стрижня, мм | Ø8.0 мм |
| Маса, кг | 0.240 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Мощность, Вт | 8 Вт |
| Размер | Ø - 8.0 мм |
| Тип упаковки | блістер |
| Торгова марка | Sigma |
- Цена: 385 ₴







