Ніж розкладний 115мм (рукоятка алюмінієвий сплав) SIGMA (4375751)

- В наличии
- Код: 4375751
644 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Материал рукоятки | Алюминиевый сплав |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 4375751 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага брутто (одиниці), кг | 0.180 кг |
| Габарити | 4.7x13x2.2/ |
| Довжина клинка, мм | 85 мм |
| Марка сталі | AISI 420 |
| Материал корпуса | Високоякісний сплав на основі алюмінію |
| Особенности | Замок системи «Liner-lock» |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Твердость | 55-57 HRC |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Товщина клинка, мм | 2.6 мм |
| Торгова марка | Sigma |
| Ширина леза, мм | 29 |
- Цена: 644 ₴








