Ніж розкладний 116мм (рукоятка композит G10) SIGMA (4375761)

- В наличии
- Код: 4375761
909 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 4375761 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага брутто (одиниці), кг | 0.156 кг |
| Габарити | 4.7x13x2.2/ |
| Довжина клинка, мм | 89 мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Материал корпуса | Високоякісний композитний матеріал G10 |
| Особенности | Замок системи «Liner-lock» |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Твердость | 56-58 HRC |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Товщина клинка, мм | 2.6 мм |
| Торгова марка | Sigma |
| Ширина леза, мм | 35 |
- Цена: 909 ₴








