Ніж розкладний 122мм (рукоятка дерево) SIGMA (4375821)

- В наличии
- Код: 4375821
613 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 4375821 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага брутто (одиниці), кг | 0.249 кг |
| Габарити | 4.7x13x2.2/ |
| Довжина клинка, мм | 89 мм |
| Марка сталі | AISI 420 |
| Материал корпуса | Дерево |
| Особенности | Замок системи «Liner-lock» |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Твердость | 55-57 HRC |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Товщина клинка, мм | 2.6 мм |
| Торгова марка | Sigma |
| Ширина леза, мм | 30 |
- Цена: 613 ₴








