Заклепки алюмінієві Standard 4.0×8.0мм 500шт SIGMA (2613521)

- В наличии
- Код: 2613521
198 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2613521 |
| Базова одиниця | уп |
| Габарити | 12.7x7.5x7/ |
| Довжина заклепки, мм | 8.0 мм |
| Діаметр заклепки, мм | Ø4.0 мм |
| Маса, кг | 0.755 кг |
| Материал | Алюминий |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Размер | L - 8.0, Ø - 4.0, H - 2.0-4.0, Ø1 - 4.1 мм |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Торгова марка | Sigma |
- Цена: 198 ₴


