Заклепки алюмінієві Standard 4.8×23мм 500шт SIGMA (2613681)

- В наличии
- Код: 2613681
444 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2613681 |
| Базова одиниця | уп |
| Габарити | 13x7.5x15/ |
| Довжина заклепки, мм | 23.0 мм |
| Діаметр заклепки, мм | Ø4.8 мм |
| Маса, кг | 1.680 кг |
| Материал | Алюминий |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Размер | L - 23.0, Ø - 4.8, H - 17.0-19.0, Ø1 - 4.9 мм |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Торгова марка | Sigma |
- Цена: 444 ₴


