HANS. Удлинитель 1/4", 150 мм гибкий, 60 грамм (2801-6R)

- В наявності
- Код: 2801-6R
142 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Квадрат | 1/4" |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,06 кг |
| Вага ВГХ | 0,064 |
| Висота ВГХ | 0,01 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Довжина ВГХ | 0,15 |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Розмір | 150 мм |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | Подовжувач |
| Торгова марка | HANS |
| Ширина ВГХ | 0,01 |
- Ціна: 142 ₴



