HANS. Вороток Г-образный 1/2", 260 х 100мм, двустор. 450 грамм (4777)

- В наявності
- Код: 4777
432 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HANS. Вороток Г-образный 1/2", 260 х 100мм, двустор. 450 грамм (4777)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ВГХ | 0,46 |
| Висота ВГХ | 0,245 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Довжина ВГХ | 0,017 |
| Квадрат | 1/2" |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Розмір | 260*100 мм |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | вороток Г-подібний |
| Тип воротка | двосторонній |
| Торгова марка | HANS |
| Ширина ВГХ | 0,065 |
- Ціна: 432 ₴




