Alloid. Насадка торцевая магнитная 10х65мм (комплект 5шт)

- В наявності
- Код: MS-6510
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Alloid. Насадка торцевая магнитная 10х65мм (комплект 5шт)
| Основні | |
|---|---|
| Квадрат | 1/4" |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Виробник | Alloid |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ВГХ | 0,19 |
| Тип біти | магнітна |
| Висота ВГХ | 0,03 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина ВГХ | 0,135 |
| Довжина біти | 65 мм |
| Кількість предметів | 5 предметів |
| Матеріал | сталь S2 |
| Напрямок застосування | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Розмір біти | 10 мм |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Торгова марка | Alloid |
| Паковання | Блістер |
| Ширина ВГХ | 0,085 |
- Ціна: 90 ₴



