Змішувач HK Ø35 для ванни гусак прямий 150 мм дивертор вбудований картриджний AQUATICA HK-2C130C (9732210)

- В наявності
- Код: 9732210
1 505 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач HK Ø35 для ванни гусак прямий 150 мм дивертор вбудований картриджний AQUATICA (HK-2C130C)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Модель HK-2C130C — це одноважільний змішувач для ванни з прямим укороченим гусаком і вбудованим картриджним дивертором для перемикання води «кран-душ». Для аерації струменя на виході виливу встановлений надійний розсікач. Для надання гарного глянсового блиску та захисту від корозії корпус змішувача для ванної має хромоване покриття. Завдяки компактному будові, цей предмет сантехніки візуально збільшує простір ванної кімнати та підходить для прихильників мінімалізму в інтер'єрі.
Комплектація: шланг і лійка для душу, кронштейн, елементи монтажу.
Офіційна гарантія виробника — 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вага | 2.04 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9732210 |
| Базова одиниця | шт |
| Різноменклатури | Товар |
| Дивертор | Картриджний |
| Излив | Прямий 150 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø35 мм |
| Кратність Вивантаження | 1 |
| Кратність | 1 |
| Матеріал змішувача | Сплав на основе меди, алюминия и цинка |
| ОстанокБН | Да |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Ексцентрики з декоративними відбивачами (неіржавка сталь) |
| ТипНомендури | Товар |
| Товари з уцінкою | Змішувач HK Ø35 для ванни гусак прямий 150 мм дивертор вбудований картриджний AQUATICA HK-2C130C (9732210) (2241750289019) — Уцінка |
| Торгова марка | AQUATICA |
- Ціна: 1 505 ₴








