Змішувач HK Ø35 для ванни гусак прямий 350 мм дивертор вбудований картриджний AQUATICA HK-2C230C (9732220)

- В наявності
- Код: 9732220
1 332 ₴
1 066 ₴
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Змішувач HK Ø35 для ванни гусак прямий 350 мм дивертор вбудований картриджний AQUATICA (HK-2C230C)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Модель HK-2C230C — це одноважільний ззмішувач для ванни з прямим довгим гусаком і обертанням на 360 градусів. Завдяки такому будові, він дає змогу зручно помити руки та домашню утварю, може бути використаний для раковини, що стоїть поруч. Перемикання потоку води на душову лійку та назад здійснюється за допомогою вбудованого дивертора. Аерацію води забезпечує розсікач, встановлений на виході виливу.
Для надання гарного глянсового блиску та захисту від корозії корпус змішувача для ванної має хромоване покриття.
Для підведення до водопроводу в комплекті є ексцентрики із захисними декоративними відбивачами.
HK-2C230C підходить для різних конфігурацій ванних кімнат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вага | 1.88 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9732220 |
| Базова одиниця | шт |
| Різноменклатури | Товар |
| Дивертор | Картриджний |
| Излив | Прямий 350 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Кратність Вивантаження | 1 |
| Кратність | 1 |
| Матеріал змішувача | Сплав на основе меди, алюминия и цинка |
| ОстанокБН | Да |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Ексцентрики з декоративними відбивачами (неіржавка сталь) |
| ТипНомендури | Товар |
| Товари з уцінкою | Змішувач HK Ø35 для ванни гусак прямий 350 мм дивертор вбудований картриджний AQUATICA HK-2C230C (9732220) (2241490038014) — Уцінка |
| Торгова марка | AQUATICA |
- Ціна: 1 066 ₴







