Змішувач KM Ø35 для ванни гусак прямий 350 мм дивертор вбудований картриджний AQUATICA KM-2C233C (9740220)

- В наявності
- Код: 9740220
1 691 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач KM Ø35 для ванни гусак прямий 350 мм дивертор вбудований картриджний AQUATICA (KM-2C233C)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Змішувач для ванній Акватика (модель KM-2C233C) є одноважільною, тому зручний у керуванні однією рукою. Обтічний хромований корпус, незвичайна форма ручки та перемикача води дають змогу гармонійно вписати цей кран у простір будь-якої ванної кімнати.
Спосіб встановлення змішувача для ванної досить простий і не вимагає виклику сантехніка.
Гарантия на изделие – 36 месяцев.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вага | 1.765 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9740220 |
| Базова одиниця | шт |
| Блок: "Торгова лінійка" | змішувач s40 Ø35 для ванни литий Aquatica (KM-1C133C) |
| Різноменклатури | Товар |
| Дивертор | Картриджний |
| Излив | Прямий 350 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø35 мм |
| Кратність Вивантаження | 1 |
| Кратність | 1 |
| Матеріал змішувача | Сплав на основе меди, алюминия и цинка |
| ОстанокБН | Да |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Ексцентрики з декоративними відбивачами (неіржавка сталь) |
| ТипНомендури | Товар |
| Товари з уцінкою | Змішувач KM Ø35 для ванни гусак прямий 350 мм дивертор вбудований картриджний AQUATICA KM-2C233C (9740220) (2241310168013) — Уцінка |
| Торгова марка | AQUATICA |
- Ціна: 1 691 ₴


