Змішувач KN Ø40 для ванни гусак прямий 350 мм дивертор вбудований картриджний AQUATICA KN-2C228C (9738220)

- В наявності
- Код: 9738220
1 689 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач KN Ø40 для ванни гусак прямий 350 мм дивертор вбудований картриджний AQUATICA (KN-2C228C)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Модель KN-2C228C — це одноважільний змішувач для ванної високої якості за доступною ціною.
Він має класичну форму з дизайнерським акцентом, тому підійде для різних типів домашніх ванних кімнат, готельних номерів та інших побутових приміщень. Завдяки довгому поворотному виливу, змішувач для ванни Акватика дає змогу зручно помити руки та предмети побуту.
Гарантія виробника — 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вага | 1.96 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9738220 |
| Базова одиниця | шт |
| Блок: "Торгова лінійка" | змішувач s38 Ø40 для ванни гусак прямий 350 мм дивертор виносний картриджний Aquatica (KN-3C228C) |
| Різноменклатури | Товар |
| Излив | Прямий 350 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Кратність Вивантаження | 1 |
| Кратність | 1 |
| Матеріал змішувача | Сплав на основе меди, алюминия и цинка |
| ОстанокБН | Да |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Ексцентрики з декоративними відбивачами (неіржавка сталь) |
| ТипНомендури | Товар |
| Товари з уцінкою | Змішувач KN Ø40 для ванни гусак прямий 350 мм дивертор вбудований картриджний AQUATICA KN-2C228C (9738220) (2241900223016) — Уцінка |
| Торгова марка | AQUATICA |
- Ціна: 1 689 ₴







