Змішувач MD Ø40 для кухні гусак прямий 150 мм на гайці AQUATICA MD-1B141C (9712100)

- В наявності
- Код: 9712100
897 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач MD Ø40 для кухні гусак прямий 150 мм на гайці AQUATICA (MD-1B141C)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Одноважільний змішувач для кухні MD-1B141C має короткий прямий вилив із можливістю обертання на 360 градусів.
Така модель припаде до душі шанувальникам класичного дизайну та підійде для мийок невеликих розмірів.
Цей змішувач для кухні встановлюється на мийку за допомогою гайки впродовж декількох хвилин своїми руками. У комплекті постачаються 2 гнучкі підводи.
Гарантія на виріб становить 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вага | 1.09 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9712100 |
| Базова одиниця | шт |
| Різноменклатури | Товар |
| Излив | Прямий 150 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Кратність Вивантаження | 1 |
| Кратність | 1 |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| ОстанокБН | Да |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Гайка (корона) |
| ТипНомендури | Товар |
| Торгова марка | AQUATICA |
- Ціна: 897 ₴





