Змішувач MD Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на гайці AQUATICA MD-1B241C (9712110)

- В наявності
- Код: 9712110
897 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач MD Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на гайці AQUATICA (MD-1B241C)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Модель MD-1B241C — це одноважільний змішувач для кухні з прямим поворотним виливом середньої довжини. Має захисне хромонікелеве покриття, що оберігає корпус від впливу корозії та дрібних механічних пошкоджень.
Монтаж змішувача для кухні Акватика виконується на горизонтальну поверхню за допомогою гайки. Під'єднання до магістралі здійснюється через 2 гнучкі підводи, які додаються в комплекті.
Для збереження блиску впродовж довгих років кран необхідно протирати м'якою тканиною або неабразивною губкою.
Гарантія — 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вага | 1.13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9712110 |
| Базова одиниця | шт |
| Різноменклатури | Товар |
| Излив | Прямий 250 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Кратність Вивантаження | 1 |
| Кратність | 1 |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| ОстанокБН | Да |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Гайка (корона) |
| ТипНомендури | Товар |
| Торгова марка | AQUATICA |
- Ціна: 897 ₴





