Змішувач MD Ø40 для кухні гусак прямий 150 мм на шпильці AQUATICA MD-2B144C (9712120)

- В наявності
- Код: 9712120
769 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач MD Ø40 для кухні гусак прямий 150 мм на шпильці AQUATICA (MD-2B144C)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Модель MD-2B144C — це одноважільний змішувач для кухні з укороченим прямим виливом із можливістю обертання вліво-вправо. Підходить для мийок невеликих розмірів.
Корпус покритий багатошаровим напиленням хрому та нікелю, яке перешкоджає появі іржі та надає виробу благородного сріблястого блиску.
Завдяки наявності керамічного картриджа, обертання важеля здійснюється плавно та практично безшумно.
Встановлення змішувача для кухні Акватика виконується на горизонтальну поверхню, основа фіксується шпилькою. Для під'єднання крана до водопроводу в комплекті є гнучкі підводи.
Гарантія — 36 місяців із дати покупки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вага | 0.965 кг |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9712120 |
| Базова одиниця | шт |
| Різноменклатури | Товар |
| Излив | Прямий 150 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Кратність Вивантаження | 1 |
| Кратність | 1 |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| ОстанокБН | Да |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Шпилька |
| ТипНомендури | Товар |
| Торгова марка | AQUATICA |
- Ціна: 769 ₴






