Змішувач MD Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на шпильці AQUATICA MD-2B244C (9712130)

- В наявності
- Код: 9712130
777 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач MD Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на шпильці AQUATICA (MD-2B244C)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Змішувач для кухні MD-2B244C — це модель із прямим виливом завдовжки 250 мм і одноважільним керуванням. Установлення здійснюється в спеціальний отвір у мийці з кріпленням на шпильки. Такий тип крана підходить для всіх розмірів і форм мийок, дає змогу зручно помити як столовий, так і варильний посуд, а також харчові продукти.
Регулювання температури та потоку води виконується плавно та практично безшумно.
Догляд: протирати поверхню м'якою губкою або тканиною. Допускається використання рідких неагресивних мийних засобів.
Гарантія від виробника надається на 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вага | 0.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9712130 |
| Базова одиниця | шт |
| Різноменклатури | Товар |
| Излив | Прямий 250 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Кратність Вивантаження | 1 |
| Кратність | 1 |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| ОстанокБН | Да |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Шпилька |
| ТипНомендури | Товар |
| Товари з уцінкою | Змішувач MD Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на шпильці AQUATICA MD-2B244C (9712130) (2251310024011) — Уцінка |
| Торгова марка | AQUATICA |
- Ціна: 777 ₴





