Змішувач MJ Ø40 для кухні гусак прямий 150 мм на гайці AQUATICA MJ-1B135C (9744100)

- В наявності
- Код: 9744100
728 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач MJ Ø40 для кухні гусак прямий 150 мм на гайці AQUATICA (MJ-1B135C)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Одноважільний змішувач для кухні MJ-1B135C має прямий гусак завдовжки 150 мм і злегка вигнуту форму поворотної ручки. Регулювання температури та потоку води відбувається плавно та практично безшумно, оскільки всередині встановлений високоякісний керамічний картридж.
Завдяки малим габаритам займає мінімум місця і підходить для невеликих мийок. Установлення здійснюється на горизонтальну поверхню з кріпленням гайкою.
Змішувач для кухні MJ-1B135C покритий хромонікелевим напиленням, яке досить протирати тканиною або м'якою губкою.
Гарантія — 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вага | 1.09 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9744100 |
| Базова одиниця | шт |
| Блок: "Торгова лінійка" | змішувач s44 Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на гайці Aquatica (MJ-1B235C), змішувач s44 Ø40 для кухні гусак прямий 150 мм на шпильці Aquatica (MJ-2B129C), змішувач s44 Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на шпильці Aquatica (MJ-2B2) |
| Вага брутто (одиниці), кг | 1,09 |
| Різноменклатури | Товар |
| Излив | Прямий 150 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Кратність Вивантаження | 1 |
| Кратність | 1 |
| Матеріал змішувача | Сплав на основе меди, алюминия и цинка |
| Об'єм одиниць, м3 | 0,00207 |
| ОстанокБН | Да |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Гайка (корона) |
| ТипНомендури | Товар |
| Товари з уцінкою | Змішувач MJ Ø40 для кухні гусак прямий 150 мм на гайці AQUATICA MJ-1B135C (9744100) (2241750028014) — Уцінка |
| Торгова марка | AQUATICA |
- Ціна: 728 ₴





