Змішувач MJ Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на гайці AQUATICA MJ-1B235C (9744110)

- В наявності
- Код: 9744110
755 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач MJ Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на гайці AQUATICA (MJ-1B235C)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
MJ-1B235C — це одноважільний змішувач для кухні з прямим поворотним гусаком завдовжки 250 мм і важелем злегка вигнутої форми. Регулювання температури та потоку води відбувається плавно та практично безшумно завдяки роботі керамічного картриджа. Корпус покритий хромонікелевим напиленням, яке досить протирати тканиною або м'якою губкою.
Такий змішувач для кухні підійде для глибоких мийок.
Кріплення на мийку здійснюється за допомогою гайки-корони. Для під'єднання до водопроводу передбачене гнучке підведення.
Гарантія надається на 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вага | 1.115 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9744110 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага брутто (одиниці), кг | 1,115 |
| Різноменклатури | Товар |
| Излив | Прямий 250 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Кратність Вивантаження | 1 |
| Кратність | 1 |
| Матеріал змішувача | Сплав на основе меди, алюминия и цинка |
| Об'єм одиниць, м3 | 0,00217 |
| ОстанокБН | Да |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Гайка (корона) |
| ТипНомендури | Товар |
| Торгова марка | AQUATICA |
- Ціна: 755 ₴





