Змішувач s04 Ø40 для кухні гусак прямий 150 мм на гайці TAU SD-1B143C (9804100)

- В наявності
- Код: 9804100
808 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач s04 Ø40 для кухні гусак прямий 150 мм на гайці TAU SD-1B143C (9804100)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Модель SD-1B143C — одноважільний змішувач для кухні ТАУ, виготовлений у класичному стилі. Гусак прямий, з обертанням на 360 градусів. Корпус, важіль, вилив мають хромонікелеве покриття сріблястого кольору, стійке до потемніння, корозії та легких пошкоджень. Під час натирання м'якою тканиною є дзеркальний глянець.
Щоб встановити змішувач для кухні SD-1B143C на мийку та під'єднати до водопроводу, використовуйте гнучкі підводи, які постачаються в комплекті.
Гарантія надається впродовж 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Вага | 0.93 кг |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9804100 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.700 |
| Різноменклатури | Товар |
| Излив | Прямий 150 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Кратність Вивантаження | 1 |
| Кратність | 1 |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| ОстанокБН | Да |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| ТипНомендури | Товар |
| Торгова марка | TAU |
- Ціна: 808 ₴


