Змішувач s04 Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на гайці TAU SD-1B243C (9804110)

- В наявності
- Код: 9804110
817 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач s04 Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на гайці TAU SD-1B243C (9804110)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Модель SD-1B243C — одноважільний змішувач для кухні ТАУ з довгим прямим поворотним виливом. Класична форма, хромоване покриття.
У разі дбайливого догляду та натирання крана м'якою тканиною, він має показний зовнішній вигляд і дзеркальний глянець упродовж багатьох років експлуатації.
Змішувач для кухні SD-1B243C укомплектований двома гнучкими підводами, кріплення до мийки виконується за допомогою гайки.
Гарантія надається на 12 місяців із моменту купівлі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Вага | 0.94 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9804110 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.740 |
| Різноменклатури | Товар |
| Излив | Прямий 250 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Кратність Вивантаження | 1 |
| Кратність | 1 |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| ОстанокБН | Да |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Гайка |
| ТипНомендури | Товар |
| Торгова марка | TAU |
- Ціна: 817 ₴








