Змішувач SD Ø40 для кухні гусак прямий 150 мм на шпильці TAU SD-2B143C (9804120)

- В наявності
- Код: 9804120
743 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач SD Ø40 для кухні гусак прямий 150 мм на шпильці TAU SD-2B143C (9804120)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Модель SD-2B143C – змішувач для кухні ТАУ, дизайн — класичний. Гусак укорочений, прямий, повертається на 360 градусів. На корпус, важіль, вилив нанесений багатошарове хромонікелеве покриття сріблястого кольору, яке не іржавіє, не тьмяніє й не відшаровується під час належного догляду. Такий змішувач стане чудовим аксесуаром і впишеться в різні інтер'єри кухонь.
Очищати покриття крана від бризок і нальоту можна за допомогою м'якої тканини або губки без використання абразивних засобів.
У комплекті: кріпильна шпилька та гнучкі підводи для під'єднання до водопроводу.
Гарантия на изделие – 12 месяцев.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Вага | 0.8 кг |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9804120 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.600 |
| Різноменклатури | Товар |
| Излив | Прямий 150 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Кратність Вивантаження | 1 |
| Кратність | 1 |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| ОстанокБН | Да |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Шпилька |
| ТипНомендури | Товар |
| Торгова марка | TAU |
- Ціна: 743 ₴


