Змішувач SD Ø40 для ванни гусак прямий 350 мм дивертор вбудований картриджний TAU SD-2C243C (9804220)

- В наявності
- Код: 9804220
2 012 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач SD Ø40 для ванни гусак прямий 350 мм дивертор вбудований картриджний TAU SD-2C243C (9804220)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Модель SD-2C243C — це одноважільний змішувач для ванни з душем з вигнутим корпусом і ручкою такої ж форми.
Вилив довгий, поворотний, дивертор вбудований картриджний. Шланг для душу з неіржавкої сталі завдовжки 150 см, а лійка та тримач зі спеціального міцного пластику.
Кріплення змішувача здійснюється за допомогою ексцентриків.
Гарантійний термін — 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9804220 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага брутто (одиниці), кг | 1.6 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 1.4 |
| Різноменклатури | Товар |
| Дивертор | Картриджний |
| Излив | Прямий 350 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Кратність Вивантаження | 1 |
| Кратність | 1 |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| Об'єм одиниць, м3 | 0.007273 |
| ОстанокБН | Немає |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Ексцентрики з декоративними відбивачами (неіржавка сталь) |
| ТипНомендури | Товар |
| Топ продажів | Да |
| Торгова марка | TAU |
- Ціна: 2 012 ₴



