Смеситель s07 Ø40 для кухни гусак прямой 250мм на гайке TAU SE-1B245C (9807110)

- В наявності
- Код: 9807110
836 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смеситель s07 Ø40 для кухни гусак прямой 250мм на гайке TAU SE-1B245C (9807110)
- Минимальное давление в системе водоснабжения: 0.5 бар
- Максимальное давление в системе водоснабжения: 10 бар
- Водородный показатель воды (pH): 6.5-8.5
- Общая минерализация воды: не более 1500 г/м³
- Только для чистой воды без примесей, содержащих абразивы (песок, глину, известь и т.д.)
Змішувач для кухні TAU SE-1B245C одноважільного типу, з прямим довгим поворотним виливом. Картридж - керамічний з діаметром 40 мм, покриття - хромонікелеве. Модель підходить для мийок різних конфігурацій, оскільки виконана в класичному стилі.
Переваги:
- зручне управління однією рукою;
- плавне регулювання потужності струменя і її температури;
- економія споживання води завдяки встановленому аератору;
- стійкість потускнению і до корозії;
- тривалий термін служби;
- швидкий монтаж і простий догляд.
Для установки змішувача для кухні SE-1B245C застосовуються спеціальна кріпильна гайка і пара гнучких міцних шлангів для подачі води.
Гарантія надається від виробника і становить 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Вага | 0.94 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9807110 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.740 |
| Різноменклатури | Товар |
| Излив | Прямий 250 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Кратність Вивантаження | 1 |
| Кратність | 1 |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| ОстанокБН | Да |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Гайка |
| ТипНомендури | Товар |
| Торгова марка | TAU |
- Ціна: 836 ₴


