Змішувач s07 Ø40 для кухні гусак прямий 150 мм на шпильці TAU SE-2B145C (9807120)

- В наявності
- Код: 9807120
747 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач s07 Ø40 для кухні гусак прямий 150 мм на шпильці TAU SE-2B145C (9807120)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Змішувач для кухні TAU SE-2B145C з прямим коротким поворотним виливом, тип керування — одноважільний. За регулювання напору та температури води відповідає керамічний картридж. Покриття крана — хромонікелеве, що надає виробу сріблястий блиск і стійкість до корозії. Модель підходить для невеликих кухонних мийок.
Відмітні риси:
- зручне та плавне керування;
- насичення струменя повітрям;
- тривалий термін експлуатації;
- швидке встановлення та просте обслуговування.
Монтаж змішувача для кухні SE-2B245C можна самостійно виконати, використовуючи кріплення та гнучкі шланги, що постачаються в комплекті.
Гарантія від виробника надається терміном на 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Вага | 0.8 кг |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9807120 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.600 |
| Різноменклатури | Товар |
| Излив | Прямий 150 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Кратність Вивантаження | 1 |
| Кратність | 1 |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| ОстанокБН | Да |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Шпилька |
| ТипНомендури | Товар |
| Торгова марка | TAU |
- Ціна: 747 ₴


