Змішувач s07 Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на шпильці TAU SE-2B245C (9807130)

- В наявності
- Код: 9807130
744 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач s07 Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на шпильці TAU SE-2B245C (9807130)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Змішувач для кухні TAU SE-2B245C є одноважільним із прямим довгим виливом, який обертається на 360 градусів. За регулювання напору та температури струменя відповідає керамічний картридж. Сріблястий блиск і стійкість до корозії забезпечує якісне хромонікелеве покриття. Модель підходить для кухонних мийок різних конфігурацій.
Особливості:
- зручне та плавне керування;
- аерація струменя з економією витрати води, що використовується;
- тривалий термін експлуатації;
- швидке встановлення;
- невибагливий у догляді.
Змішувач для кухні SE-2B245C можна встановити самостійно врізним способом. Кріплення та гнучкі шланги постачаються в комплекті.
Гарантійний термін — 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Вага | 0.81 кг |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9807130 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.610 |
| Різноменклатури | Товар |
| Излив | Прямий 250 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Кратність Вивантаження | 1 |
| Кратність | 1 |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| ОстанокБН | Да |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Шпилька |
| ТипНомендури | Товар |
| Торгова марка | TAU |
- Ціна: 744 ₴


