Змішувач s07 Ø40 для ванни гусак прямий 350 мм дивертор вбудований картриджний TAU SE-2C245C (9807220)

- В наявності
- Код: 9807220
2 004 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач s07 Ø40 для ванни гусак прямий 350 мм дивертор вбудований картриджний TAU SE-2C245C (9807220)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Змішувач для ванни з душем SE-2C245C є одноважільним, з довгим поворотним виливом прямої форми. Корпус обтічний, ручка з округлими кутами. Дивертор вбудований із картриджем.
Шланг для душу, лійка та тримач постачаються в комплекті.
Гарантійний термін від виробника на змішувач для ванни TAU становить 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9807220 |
| Базова одиниця | шт |
| Різноменклатури | Товар |
| Дивертор | Картриджний |
| Излив | Прямий 350 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Кратність Вивантаження | 1 |
| Кратність | 1 |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| ОстанокБН | Да |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Ексцентрики з декоративними відбивачами (неіржавка сталь) |
| ТипНомендури | Товар |
| Торгова марка | TAU |
- Ціна: 2 004 ₴



