Змішувач s40 Ø40 для кухні гусак прямий 150 мм на гайці TAU SL-1B143C (9840100)

- В наявності
- Код: 9840100
695 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач s40 Ø40 для кухні гусак прямий 150 мм на гайці TAU SL-1B143C (9840100)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Змішувач для кухні ТАУ SL-1B143C стане чудовим помічником у митті посуду та доповненням до мийки невеликих розмірів.
Це класична модель із прямим виливом і вбудованим аератором. Важіль має прямокутну вигнуту форму. Плавне регулювання температури та потужності струменя забезпечує керамічний картридж діаметром 40 мм.
Монтаж на поверхню виготовляється врізним способом. У комплекті постачаються 2 гнучкі підводи та кріпильна гайка.
Догляд за змішувачем для кухні SL-1B143C: проти бризок вологою неабразивною губкою, а потім м'якою сухою тканиною.
Гарантия на изделие – 12 месяцев.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Вага | 0.91 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9840100 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.710 |
| Різноменклатури | Товар |
| Излив | Прямий 150 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Кратність Вивантаження | 1 |
| Кратність | 1 |
| Матеріал змішувача | Сплав на основе меди, алюминия и цинка |
| ОстанокБН | Да |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Гайка |
| ТипНомендури | Товар |
| Торгова марка | TAU |
- Ціна: 695 ₴


