Змішувач s43 Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на шпильці TAU SM-2B244C (9843130)

- В наявності
- Код: 9843130
598 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач s43 Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на шпильці TAU SM-2B244C (9843130)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Модель SM-2B244C — це змішувач для кухні з прямим поворотним виливом завдовжки 25 см. Він є одноважільним, має обтічну форму та хромонікелеве покриття, яке надає дзеркального блиску та захищає від корозії. Важіль прямокутний, з наскрізним отвором. Усередині корпусу встановлений керамічний картридж.
Завдяки показному дизайну та довгому гусаку кран підходить для мийок із великими чашами.
Для підтримки товарного вигляду впродовж довгих років протирайте кран м'якою ганчіркою, не використовуючи агресивні мийні засоби.
Змішувач встановлюється на виріб врізним способом. У комплекті є 2 гнучкі підводи.
Гарантия на кран – 12 месяцев.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Вага | 0.79 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9843130 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.590 |
| Різноменклатури | Товар |
| Излив | Прямий 250 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Кратність Вивантаження | 1 |
| Кратність | 1 |
| Матеріал змішувача | Сплав на основе меди, алюминия и цинка |
| ОстанокБН | Да |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Шпилька |
| ТипНомендури | Товар |
| Торгова марка | TAU |
- Ціна: 598 ₴


