Змішувач TN Ø35 для ванни гусак прямий 350 мм дивертор виносний картриджний TAU TN-3C242C (9846220)

-20%
- В наявності
- Код: 9846220
1 046 ₴
837 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач TN Ø35 для ванни гусак прямий 350 мм дивертор виносний картриджний TAU TN-3C242C (9846220)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Модель TN-3C242C — це класичний змішувач для ванни з душем. Його характеризує прямий гусак (вилив) завдовжки 35 см, а також виносний картриджний дивертор, який перемикає подавання води на душ витяжним способом. Змішувач для ванни з довгим виливом добре тим, що під час його встановлення можна знехтувати купівлею рукомийника та заощадити корисну площу санвузла.
Купити змішувач для ванної в інтернет-магазині набагато швидше та простіше, ніж ходити різними торговими точками. Ви не тільки заощаджуєте час, а й отримуєте офіційну гарантію виробника терміном 12 місяців, а це — очевидні переваги співпраці з нами!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Вага | 1.25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9846220 |
| Базова одиниця | шт |
| Різноменклатури | Товар |
| Дивертор | Витяжної |
| Излив | Прямий 350 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø35 мм |
| Кратність Вивантаження | 1 |
| Кратність | 1 |
| Матеріал змішувача | Сплав на основе меди, алюминия и цинка |
| ОстанокБН | Да |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Ексцентрики з декоративними відбивачами (неіржавка сталь) |
| ТипНомендури | Товар |
| Товари з уцінкою | Змішувач TN Ø35 для ванни гусак прямий 350 мм дивертор виносний картриджний TAU TN-3C242C (9846220) (2241900254010) — Уцінка |
| Торгова марка | TAU |
- Ціна: 837 ₴



