Заклепки алюмінієві Standard 4.0×8.0мм 50шт SIGMA (2612521)

- В наявності
- Код: 2612521
24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2612521 |
| Базова одиниця | шт |
| Габарити | 10.5x15x1/ |
| Довжина заклепки, мм | 8.0 мм |
| Діаметр заклепки, мм | Ø 4.0 мм |
| Діаметр отвору, мм | 4.1 |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Мінімальна партія замовлення, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L — 8.0, Ø — 4.0, H — 2.0-4.0, Ø1 — 4.1 мм |
| Скріпляється товщина, мм | 2.0 - 4.0 |
| Торгова марка | Sigma |
- Ціна: 24 ₴


