Заклепки алюмінієві Standard 4.8×23мм 50шт SIGMA (2612681)

- В наявності
- Код: 2612681
48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2612681 |
| Базова одиниця | шт |
| Габарити | 10.5x17.5x2/ |
| Довжина заклепки, мм | 23.0 мм |
| Діаметр заклепки, мм | Ø 4.8 мм |
| Діаметр отвору, мм | 4.9 |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Мінімальна партія замовлення, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 23.0, Ø - 4.8, H - 17.0-19.0, Ø1 - 4.9 мм |
| Скріпляється товщина, мм | 17.0 - 19.0 |
| Торгова марка | Sigma |
- Ціна: 48 ₴


