Заклепки алюмінієві Premium 4.8×23мм 50шт SIGMA (2611681)

- В наявності
- Код: 2611681
62 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2611681 |
| Базова одиниця | шт |
| Габарити | 9x17x2.5/ |
| Довжина заклепки, мм | 23.0 мм |
| Діаметр заклепки, мм | Ø 4.8 мм |
| Діаметр отвору, мм | 4.9 |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Мінімальна партія замовлення, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 23.0, Ø - 4.8, H - 16.0-18.0, Ø1 - 4.9 мм |
| Скріпляється товщина, мм | 16.0 - 18.0 |
| Торгова марка | Sigma |
- Ціна: 62 ₴


