Пістолет термоклейовий автономний Ø8мм 8Вт/6В SIGMA (2721241)

- В наявності
- Код: 2721241
385 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2721241 |
| Базова одиниця | шт |
| Габарити | 23x21x7.5/ |
| Діаметр клейового стрижня, мм | Ø8.0 мм |
| Маса, кг | 0.240 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Потужність, Вт | 8 Вт |
| Розмір | Ø - 8.0 мм |
| Тип паковання | блістер |
| Торгова марка | Sigma |
- Ціна: 385 ₴







