Заклепки алюмінієві Standard 4.8×8.0мм 500шт SIGMA (2613631)

- В наявності
- Код: 2613631
276 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2613631 |
| Базова одиниця | уп |
| Габарити | 12.5x7.5x10.2/ |
| Довжина заклепки, мм | 8.0 мм |
| Діаметр заклепки, мм | Ø 4.8 мм |
| Маса, кг | 1.5 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L — 8.0, Ø — 4.8, H — 1.0-3.0, Ø1 — 4.9 мм |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | Sigma |
- Ціна: 276 ₴


