Заклепки алюмінієві Standard 4.8×10.16мм 500шт SIGMA (2613641)

- В наявності
- Код: 2613641
291 ₴
+380 (97) 447-49-56
Сергій
- +380 (97) 719-30-05Оксана
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2613641 |
| Базова одиниця | уп |
| Габарити | 10.5x15x1.5/ |
| Довжина заклепки, мм | 10.16 мм |
| Діаметр заклепки, мм | Ø 4.8 мм |
| Маса, кг | 1.185 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L — 10.16, Ø — 4.8, H — 3.0-5.0, Ø1 — 4.9 мм |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | Sigma |
- Ціна: 291 ₴


